B O N O B O - naturaalne looduskosmeetika eneseteadlikule naisele.
Bonobo missioon on pakkuda naturaalset, puhast ja võimalikult kodumaist looduskosmeetikat.
 

Bonobo on ise tehtud. Loodusest taimede korjamine, nende hoolikas töötlemine ja pakendamine on kõik võrdväärselt olulised sammud, et saaksime inimesteni tuua tõeliselt puhta ja eluterve kosmeetikavaliku.

Bonobo on inspiratsiooni saanud ürgsetest stiihiatest. See on värske ja maagiline looduskosmeetika naisele, kes väärtustab tervist, naturaalsust ning sõbralikku suhet oma kehaga. Bonobo toodetes seguneb kristallselge allikavesi käsitsi korjatud taimedega. Kogu valmimisprotsessi juures on pidevalt viibinud asjatundlik pilk.

Bonobo toodetes on osake ürgsest, müstilisest ja salapärasest metsast. Osake inimtegevusest puutumata neitsilikust loodusest, millest tilgakese leiad igast meie tootest. Neid võid kasutada rahulolus ja teadmises, et oled oma keha eest hoolitsenud kõige värskemal ja tervislikumal moel.

JÄLGI MEID INSTAGRAMIS @bonobo_native_cosmetics

BLOGI

Kangelane iseenda jaoks

Kuidas kirjeldaksid need teepuud seda metsa ja neid inimesi, kes siin hetkel kõnnivad? Üks väike ja noor puu metsa serval ütleks ilmselt, et inimesed on väga väikesed olendid, nagu sipelgad, kuna nende käigurada asub temast kaugel eemal. Õigupoolest pole ta kunagi inimesi väga lähedalt näinudki. Ja mets… see on kena, vaikne ja värvikirev, aga varjuline koht, kuna suurte puude oksad ja lehed katavad teda kõrgemal õhulise katusega. Teine puu inimeste kitsa käiguraja kõrval ilmselt arvab, et inimesed on suured olendid, kes teevad mõnikord kõva ja kakofoonilist, teine kord jälle mahedat ja imelist heli, mis sarnaneb linnulaulule. Oh, üks neist suurtest olenditest kallistab hetkel mu tüve, mõtleb ta, kui üks inimestest rajalt korraks maha astub ja käed ümber tema põimib.

Loe lähemalt...