B O N O B O - naturaalne looduskosmeetika eneseteadlikule naisele.
Bonobo missioon on pakkuda naturaalset, puhast ja võimalikult kodumaist looduskosmeetikat.
 

Bonobos väärtustame puhast toorainet, Eesti väekaid taimi ning enda sisemist rahulolu, säilitades kooskõla loodusega.  

Bonobo on ise tehtud. Loodusest taimede korjamine, nende hoolikas töötlemine ja pakendamine on kõik võrdväärselt olulised sammud, et saaksime inimesteni tuua tõeliselt puhta ja eluterve kosmeetikavaliku.

Bonobo on inspiratsiooni saanud ürgsetest stiihiatest. See on värske ja maagiline looduskosmeetika naisele, kes väärtustab tervist, naturaalsust ning sõbralikku suhet oma kehaga. Bonobo toodetes seguneb kristallselge allikavesi käsitsi korjatud taimedega. Kogu valmimisprotsessi juures on pidevalt viibinud asjatundlik pilk.

Bonobo toodetes on osake ürgsest, müstilisest ja salapärasest metsast. Osake inimtegevusest puutumata neitsilikust loodusest, millest tilgakese leiad igast meie tootest. Neid võid kasutada rahulolus ja teadmises, et oled oma keha eest hoolitsenud kõige värskemal ja tervislikumal moel.

BLOGI

Õppetunnid teekausist 

Äratuskell täna ei helise. Magan kaua tahan ja seda tahtmist jagub kella 9.30ni, siis hakkab elu tänaval keema . Välisele sagimisele vastukaaluks muutub peale kausikest teed sees aga olemine rahulikuks.

Alustan hommikut joogaga. Teen mõned päiksetervitused, hingamisharjutused ja suundun teise tuppa teed jooma. Muusika mängib, sõbrad istuvad juba väikse ja madala laua taga. Kõik on tee nautimiseks ja rahulikuks hommiku alustamiseks valmis.

Mitmendat kausikest ühte tumedat puerhi rüübates taban ennast mõttelt, et selliselt sadu kordi teed juues olen sellest lihtsast tegevusest nii palju õppinud. Näiteks hetkel taas seda, kuidas öelda ei…Mõte veereb rahulikus tempos edasi ja õppetunde kerkib mu meelest üha rohkem pinnale. Õppimine, ruum, tähelepanu, need kõik on märksõnad, mis veel läbi mu pea kulgevad. Ladusasse kirjakeelde pannes näeks see mõttejada välja järgmine… 

Loe lähemalt...